Doğa Yürüyüşü

3 Nisan 2014 Pazar
 
Bursa Orman İşletme Müdürlüğünün geleneksel hale gelen "BAHAR YÜRÜYÜŞÜ" etkinliğine katıldık. Bağlı köyü piknik alanından başlayan yürüyüş, Ketenlik yaylasında verilen yemekle devam etti. Sonrasında ULUDAK ekibi olarak Oteller bölgesine geçiş yaptık.

Uludağ'dan sorumlu Vali yardımcısı İsmail Demirhan, Osmangazi Kaymakamı Necdet Türker, Bursa Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun, Orman ve Su işleri II. Bölge Müdürü Yahya Güngör ve yaklaşık 150 kişilik doğa severin katılımı ile kuş sesleri içinde, şehir yaşamına alternatif, insanımızı tertemiz doğa ile buluşturmak amaçlı Uludağ'ın güney eteklerinde, bahar havasında 2 saatlik güzel bir yürüyüş gerçekleştirildi.

Bursa'mızın yöneticileri ile birlikte faaliyet yaparak, Dağ ve Milli parklarla ilgili sohbet imkanı bulduk. Etkinliği düzenleyen ve bizleri bu etkinliğe davet eden Bursa Orman İşletme Müdürümüz Muhammet Ali Akaç'a ULUDAK olarak teşekkür ederiz.

Doğa yürüyüşü etkinliği sonrasında 10 kişilik bir ekip Aras şelalesi, Kuşaklı kaya, Cip yolundan Birinci bölgeye geçiş yaparak faaliyeti saat 18.00 de sorunsuzca tamamladı.


Katılımcılar:
Necdet Türker
İsmet Şentürk
Ali Düzgün Arı
Erdem Yoldaş
Elmas Arı
Özgür Yoldaş
Emirhan Kıratlı
Ruşen Meriç
Ömer Kaya
İsmail Karabal


Uludağ Dağcılık Spor Kulübü

Konak Mh. Çağ Sk. Konak Apt. No:5/B
Nilüfer, BURSA
0 530 969 54 73

Sosyal Medya